آموزش رایگان بازارهای مالی | آموزش رایگان هوش مالی

من عبدالحکیم بائی معامله‌گر و تحلیل‌گر بازارهای مالی داخلی و خارجی هستم و بیش از ۱۰ سال است در این زمینه فعالیت می‌کنم. همچنین چندین سال به عنوان مدیرعامل شرکت تکساز ثمین در حوزه ساخت و ساز و مسکن به فعالیت مشغول بوده‌ام.

در این صفحه چند محصول آموزشی را به عنوان هدیه تقدیم حضورتان می‌کنم. تماشا و مطالعه این محصولات علاوه بر اینکه به افزایش دانش و آگاهی شما در حوزه امور مالی کمک می‌کند، از طرفی باعث می‌شود با کیفیت و نحوه ارائه محتوا از طرف من آشنا شوید. همچنین یکشنبه‌ هر هفته در رویدادی مجازی با نام کافه پول گردهم جمع می‌شویم و درباره تجربیات‌مان در رشد مالی و ثروت‌آفرینی گفتگو می‌کنیم. شرکت در رویدادهای کافه پول رایگان است و در انتهای این صفحه توضیحات آن را مطالعه کنید.

عبدالحکیم بایی

                        –| محصولات و کتاب‌های هدیه |–

کتاب پدر پولدار، پدر بی‌ پول را چندین مترجم به زبان فارسی برگردانده‌اند. بخش‌هایی از آموزش‌های این کتاب در شرایط فرهنگی و اقتصادی کشور قابل اجراست. اما به اعتقاد تعدادی از منتقدان، برخی از آموزش‌های آن را نمی‌توان در ایران اجرایی کرد. آنچه در این کتاب الکترونیکی می‌خوانید بررسی برخی از آموزش‌های جالب‌توجه کتاب پدر پولدار؛ پدر بی‌پول است که در آن گفته‌ام چگونه می‌توان آموزش‌های این کتاب را در شرایط حال حاضر کشور عملی کرد.

صفحات: 42 صفحه | فرمت: pdf


دانلود PDF حاشیه ای بر کتاب پدر پول دار ، پدر بی پول به صورت رایگان

بازارهای مالی سنگ‌بنای اقتصاد کشور هستند و بسیار زودتر از هر بازار دیگری به تحولات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور واکنش نشان می‌دهند و نتایح آن چند روز تا چند ماه بعد در کسب‌وکارهای دیگر خودش را نشان می‌دهد. شناخت این بازارها و سازوکار درونی آن‌ها برای هر کسی که شغلی دارد و یا صاحب کسب و کار است، امری حیاتی است؛ حتی اگر قصد سرمایه‌گذاری در آن را نداشته باشد. در این محصول آموزشی با این بازارها و نحوه ورود به آن آشنا می‌شوید.

مدت: 43 دقیقه | فرمت: mp4


دانلود ویدئو آموزشی آشنایی با بازارهای مالی به صورت رایگان

دوران رکود و پس از آن بحران، بسیاری از کسب و کارها را از گردونه بازار خارج می‌کند. اگر شما هم به عنوان یک مدیر نگران آن هستید که کشتی کسب و کارتان در این اقیانوس مواج و متلاطم به گِل بنشیند، در محصول قایق نجات کسب و کار پیشنهاد ویژه‌ای برای شما داریم. کافی است آموزش‌های ارائه‌شده در این محصول را در حوزه کاری‌تان پیاده‌سازی کرده و نتایج شگفت‌انگیز آن را به وضوح ببینید.

مدت: 34 دقیقه | فرمت: mp4


دانلود ویدئو آموزشی قایق نجات کسب و کار به صورت رایگان

–| دورهمی‌های مجازی کافه پول |–

کافه‌ پول عنوان دورهمی‌های مجازی است که هر دو هفته یکبار با هدف بررسی آخرین تحولات بازارهای سکه، طلا، دلار و بازار بورس برگزار می‌شود. من عبدالحکیم بائی تحلیل‌گر و معامله‌گر بازارهای مالی هدایتگر این دورهمی هستم و در هر برنامه در تلاشم تا علاوه بر موارد بالا، درباره یکی از موضوعات مهم و کاربردی روز در حوزه‌های سرمایه‌گذاری، رشد مالی و ثروت ارائه‌ای داشته باشم. همچنین کافه پول فرصت مناسبی است تا تجربیات‌مان را در این حوزه‌ها به اشتراک بگذاریم و پرسش‌هایمان را بپرسیم.


اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جدیدترین رویداد

–| ضمانت نامه امنیتی |–

من عبدالحکیم بائی به شما قول می‌دهم که ایمیل شما را تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار ندهم و ایمیل‌های نامربوط برای شما ارسال نکنم. من سعی می‌کنم به صورت هفتگی از این طریق برای شما مطالب و مقالات آموزشی بفرستم.

دیدگاهتان را بنویسید