تحلیل بازار سکه، طلا و دلار (دوشنبه 15 بهمن‌ماه 1397)

در این گزارش عبدالحکیم بائی، معامله‌گر و تحلیل‌گر بازارهای مالی به تحلیل بازار سکه، طلا و دلار (دوشنبه 15 بهمن‌ماه 1397) پرداخته است.

تحلیل بازار طلای جهانی

در هفته گذشته همانطور که در تحلیل هم گفته شده بود, تمامی مقاومت‌ها در هم شکسته شدند و انس جهانی طلا تا محدوده ۱۳۲۵ دلار هم افزایش قیمت داشت. نهایتاً قیمت طلا در محدوده ۱۳۱۷ دلار به کار خود پایان داد.
برای هفته جاری انتظار داریم قیمت تا محدوده ۱۳۰۴ دلار الی ۱۳۰۶ دلار کاهش قیمتی داشته باشد. در صورتی که کانال ۱۳۰۰ دلار که در محدوده ۱۲۹۷ دلار حمایت قوی خواهد داشت به پایین شکسته نشود، به سمت قیمت‌های ۱۳۲۷ و ۱۳۴۰ دلار می‌تواند افزایش قیمت را تجربه کند. در صورتی که حمایت ۱۲۹۷ دلار به پایین شکسته شود، می‌توانیم بگوییم این افزایش قیمت به سمت حمایت ۱۲۲۰ دلار (که از سه چهار هفته گذشته در تحلیل‌های بلند مدت انس جهانی طلا اشاره کرده بودیم) حرکت خواهیم کرد.

 

[alert type=”info”]بخوانید: تحلیل بازار سکه، طلا و دلار (دوشنبه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۷)[/alert]

 

*********
برای اطلاع از تازه‌ترین اخبار در مورد بازارهای سکه، دلار و طلا، با دو آدرس اینستاگرام زیر همراه باشید.

 

آدرس اینستاگرام عبدالحکیم بائی:
www.Instagram.com/abdolhakim.baei

آدرس اینستاگرام فکر طلائی:
www.instagram.com/fekretalaee

********

تحلیل بازار دلار و سکه طلا

همانطور که در هفته گذشته اشاره کرده بودیم، قیمت دلار تا محدوده ۱۲۲۰۰ تومان افزایش یافت و مجدداً به سمت ۱۱۰۰۰ تومان کاهش قیمتی را تجربه کرد.
قیمت پایانی هفته گذشته در محدوده ۱۱۷۰۰ تومان بوده است.
برای هفته جاری انتظار داریم قیمت بتواند محدوده ۱۲۲۰۰ تومان را ببیند و دوباره به سمت عدد ۱۰۵۰۰ و ۱۰۳۰۰ تومان کاهش قیمت پیدا کند.
قیمت برای سکه همانطور که در هفته‌های گذشته اشاره کرده بودیم می‌توانست تا ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کند. همین اتفاق هم افتاد و قیمت پایانی هفته گذشته در محدوده ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بوده است.
برای هفته جاری انتظار داریم قیمت سکه تا ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان افزایش یابد و مجدداً به سمت ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کند.

 

********

بیانیه ریسک سایت فکر طلایی

تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های سایت فکر طلایی در مورد بازارهای مختلف، مانند بازار سکه، طلا و ارز، مثل یک شاخص به شما کمک می‌کند که با آگاهی بیشتری نوسانات قیمت و شرایط کنونی این بازارها را رصد کنید. هرچند مدیریت سایت در این زمینه خود را مبرا از اشتباه نمی‌بیند و حق خطا در محاسبه را برای خود محفوظ می‌داند.

بدین منظور مدیریت سرمایه، اطلاع از حد زیان و دانستن بهترین موقعیت‌ها برای ورود به این‌گونه بازارها ضروری است. تا زمانی که شخصاً تجربه یک معامله با شرایط واقعی را به دست نیاورده‌اید، تنها با اکتفا به اطلاعاتی که در اینجا به شما ارائه می‌دهیم، نمی‌توانید میزان ریسک‌پذیری خود را به‌طور دقیق برآورد کنید.

ازاین‌رو مدیریت سایت فکر طلایی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اتفاقات غیرمترقبه احتمالی برای سرمایه شما را نمی‌پذیرد.

برای اطلاع از آخرین مطالب و رویدادهای آموزشی و تحلیل‌ها، عبدالحکیم بایی را اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید