من عبدالحکیم بائی، معامله‌گر و تحلیل‌گر بازارهای مالی هستم و در ادامه تحلیلم را از روند بازار طلای آبشده در هفته پیش رو می‌خوانید. این تحلیل تا روز شنبه 4 اردیبهشت 1400 معتبر است. اگرچه ممکن است پیش بینی این تحلیل زودتر از تاریخ اعتبار محقق شود.

—***—

قیمت هم اکنون 4.477.000 است. همانگونه که هفته قبل گفتیم با وجود شکست خط روند کوتاه مدت حمایت مذکور قیمت را تا 4.550.000 افزایش داد. در حال حاضر قدرت بازار در همین محدوده 4.460.-4.550. است. باید منتظر باشیم ببینیم کدام یک از این دو حمایت یا مقاومت شکست می شود. بنظر می رسد یک شکست فیک حمایت رخ داده و قیمت تا 4.380 هم کاهش داشته باشد. در صورت این رخداد باید تحلیل مجدد بروز رسانی شود و مشخص کنیم که آیا شکست واقعی به هدف 4.050.000 تومان رخ داده است و یا شکست فیک بوده است.

—***—

تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های سایت مانند یک شاخص به شما کمک می‌کنند که با آگاهی بیشتری نوسانات قیمت و شرایط کنونی این بازارها را رصد کنید. قبل از هرگونه معامله بر مبنای این تحلیل‌ها لطفا و حتما بیانیه ریسک سایت را مطالعه کنید. همچنین برای استفاده بهتر از تحلیل‌ها، پیشنهاد می‌کنیم روش استفاده از تحلیل‌ها را نیز مطالعه بفرمایید.

برای مطالعه تحلیل طلای آبشده در هفته های قبل روی لینک‌ زیر کلیک کنید:

کلیک کنید: پیش بینی قیمت طلای آبشده

دیدگاهتان را بنویسید