حریم خصوصی

من عبدالحکیم بائی متعهد می‌شوم، اطلاعاتی که از شما دریافت می‌کنم، تنها برای ارائه خدمات و بهبود رضایت شماست و تحت هیچ شرایطی آن‌ها را در اختیار دیگران قرار نداده و تمام روش‌های امنیتی را برای جلوگیری از افشای آن‌ها بکار بسته‌ام. اما در عین حال در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات تیم پشتیبانی سایت من نیست، مسئولیتی نمی‌پذیرم.

من چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنم؟

در هنگام عضویت در سایت و سفارش محصولات و خدمات، اطلاعات زیر را برای ارائه خدمات‌رسانی بهتر از شما دریافت مي‌کنیم:

از اطلاعات شما چه استفاده‌هایی می‌کنم؟

لینک‌های خارجی

در برخی صفحات و مقالات سایت، لینک برخی سایت‌ها را قرار داده‌ام. از آن‌جایی که مدیریت سایت‌های مقصد از حیطه اختیارات من خارج است، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم قبل از استفاده از امکانات سایت‌های دیگر، بیانیه‌ حریم خصوصی و قوانین آن‌ها را حتما مطالعه کنید.

لغو عضویت

اگر می‌خواهید عضویت‌تان را در سایت عبدالحکیم بائی لغو کنید، کافی است از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت منتشر کردیم، درخواست‌تان را ارسال کنید. در این‌صورت دیگر خبرنامه‌ای از ما دریافت نکرده و دیگر به سوابق خریدهای‌تان از سایت دسترسی ندارید.

تغییرات حریم خصوصی

اگر به‌ضرورت سیاست‌های حریم خصوصی را در سایت عبدالحکیم بائی تغییر دادم، این موضوع را از طریق ایمیل به اطلاع تمامی شما می‌رسانم.

—***—

پیروز و ثروتمند باشید

عبدالحکیم بائی

دیدگاهتان را بنویسید