قوانین سایت

من عبدالحکیم بائی در این سایت در تلاش هستم تا تجربیاتم را در زمینه سرمایه‌گذاری، معامله‌گری در بازارهای مالی و رشد ثروت را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در این صفحه مجموعه‌ای از قوانین و مقررات منتشر شده است که از شما عزیزان درخواست دارم لطفا و حتما پیش از استفاده از سایتم آن‌ها را مطالعه کنید. در صورتی که با قوانین مندرج در این صفحه موافق نیستید، از این سایت استفاده نکنید. همچنین محتوای صفحه قوانین این سایت ممکن است به صورت دوره‌ای تغییر کند؛ از این رو از شما می‌خواهیم هر چند وقت یکبار محتوای آن را بازبینی کنید.

—***—

سایت عبدالحکیم بائی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده و ما خود را به رعایت کلیه قوانین ملزم می‌دانیم. این قوانین در برگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می‌شود.

کلیه محتواهای ارائه‌شده در این سایت با نظارت مستقیم عبدالحکیم بائی تولید شده‌اند.

شما می‌توانید از محتوای این سایت بدون‌ آن‌که به عضویت نیاز داشته باشد، استفاده کنید.

شما می‌توانید در صورت تمایل محتوای ارائه‌شده در این سایت را به صورت رایگان و با ذکر منبع (همراه با لینک) با دیگران به اشتراک بگذارید.

شما نمی‌توانید کل یا بخشی از محتوای سایت را بدون اجازه کتبی از من در قالب‌های مختلف اعم از کتاب، ویدئو، صوت، اینفوگرافیک و غیره بازتولید کرده و به فروش برسانید.

شما می‌توانید پرسش‌های احتمالی خود را در استفاده از سایت از طریق ایمیل info@hakimbaei.com یا از طریق پیام در واتس‌اپ به شماره 09903336400 برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

شما می‌توانید پرسش‌ها و مطالب مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری، بازارهای مالی و ثروت برای من از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت قرار داده‌ام، ارسال کرده تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهم. همچنین ممنون می‌شوم از ارسال محتواهای نامرتبط خودداری کنید.

برای سهولت و تسریع در پاسخگویی، لطفا در مکاتبات و ارسال نظرات در سایت، از زبان و رسم‌الخط فارسی استفاده کنید.

لطفا در ارسال نظرات و پاسخ به سایر کاربران در این سایت، هنجارهای فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و از به‌کاربردن کلمات و عبارات نامناسب خودداری کنید.

من مجاز هستم از انتشار نظراتی که شامل محتوای توهین‌آمیز به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، اقوام، ادیان و غیره است، جلوگیری کنم.

تمامی نظرات کاربران به صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرد و به جز در مواردی که در بالا به آن اشاره شد، هیچ‌گونه فیلترینگی روی آن انجام نمی‌شود. از این رو از شما کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هرگونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که بنا به هر دلیلی به انتشار آن‌ها مایل نیستید، جدا خودداری کنید. وب‌سایت سی‌حامی در این خصوص هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

تحلیل‌ها، نظرات و نوشته‌های کاربران، نظر شخصی آن‌ها بوده و من مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارم.

قبل از استفاده از تحلیل‌هایی که من به‌طور هفتگی یا روزانه از بازارهای مالی مختلف در سایت می‌گذارم، حتما بیانیه ریسک سایت را مطالعه کنید.

ایمیل و شماره موبایلی که هنگام استفاده از برخی خدمات سایت در اختیار ما قرار می‌دهید، کاملا محرمانه است و ما به هیچ عنوان آن‌ها را افشا نمی‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه حریم خصوصی را مطالعه کنید.

من عبدالحکیم بائی مجاز هستم بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نمام. بدینوسیله اعلام می‌کنیم كه استفاده پیوسته از این سایت، نشانه موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه‌های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه‌های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

پیروز و ثروتمند باشید

عبدالحکیم بائی

دیدگاهتان را بنویسید