گزارش تصویری دورهمی دانشجویان نخستین دوره هوش مالی

نخستین دوره هوش مالی

جمعه 15 تیر 1397، دانشجویان نخستین دوره هوش مالی سایت فکر طلایی دور هم جمع شدند تا علاوه بر تجدید دیدار با همدیگر، مباحث آموزش جدیدی از اساتید این دوره را دریافت کنند. نخستین دوره هوش مالی در سال 1396 برگزار شد و دانشجویان با مباحث پیشرفته مدیریت مالی، سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی، مذاکره و فروش و قوانین مالی آشنا شدند.

 

 

در ادامه دعوت می‌کنیم گزارش تصویری از این دور‌همی دوستانه و صمیمانه را ببینید:

 

نخستین دوره هوش مالی
همه سعی کردند خودشان را به موقع به کافی‌شاپ محل قرار دورهمی برسانند. از آخرین جلسه نخستین دوره هوش مالی حدود سه ماه می‌گذرد و طبیعی است دقایق اول جلسه به احوال‌پرسی و یادآوری خاطرات خوش دوره بگذرد.

 


کافه‌چی ظاهرا ارادت خاصی به این دو دوست داشت و اکثر سفارش‌ها را به صورت ناخودآگاه روی میز آن‌ها می‌چید! به نظر شما وجود پنج لیوان نوشیدنی جلوی آن‌ها غیرعادی نیست؟! به نظر می‌رسد خودشان از این وضعیت خیلی راضی هستند!

 

نخستین دوره هوش مالی
علی بهرام‌پور مثل همیشه با لب خندان و پرانرژی درباره برنامه‌های دورهمی صحبت می‌کند و توضیح می‌دهد که امروز قرار است چه کارهایی انجام دهیم. در کنار بهرام‌پور هم عبدالحکیم بائی ایستاده و منتظر است بعد از اتمام صحبت‌های او، برای دانشجویان صحبت کند.

 

نخستین دوره هوش مالی
عبدالحکیم بائی بحث خودش رو خیلی جدی شروع می‌کند و از اوضاع و احوال بازارهای مالی طی ماه‌های آینده می‌گوید. او اعتقاد دارد بر خلاف شرایط سخت و رکود اقتصادی که در این روزها در کشور حاکم است، هم‌اکنون فرصت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد وجود دارد. او به دانشجویان درباره این فرصت‌ها گفت و این‌که چطوری می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

 

نخستین دوره هوش مالی
صحبت‌های بائی درباره شرایط اقتصادی این روزهای کشور، با این‌که باعث تعجب دانشجویان شد؛ اما بسیاری از آن‌ها را به آینده امیدوارتر کرد.

 

نخستین دوره هوش مالی
یکی از مهم‌ترین توصیه‌های عبدالحکیم بائی به دانشجویان، تاکید به آن‌ها برای استفاده درست از سرمایه‌های نقدی است که هم‌اکنون در اختیار دارند. این‌که بدانند پول‌های نقدی‌ خود را دقیقا در کجا و به چه صورت سرمایه‌گذاری کنند.

نخستین دوره هوش مالی
امین القاسی‌زاده مهمان ویژه این دورهمی بود. او مستر nlp و مدرس دوره‌های بهبود فردی است. القاسی‌زاده با دانشجویان درباره باورهایی صحبت کرد که می‌تواند به آن‌ها برای کسب ثروت کمک کند. او معتقد است همه چیز از ذهن ما شروع می‌شود و گفتگوهای درونی هر کس روی ضمیر ناخودآگاه او بسیار تاثیر می‌گذارد. پس بهتر است با خود گفتگوهای سازنده و مثبتی داشته باشیم.

 

نخستین دوره هوش مالی
القاسی‌زاده بخش مهمی از وقت خود را به شنیدن صحبت‌ها و تجربیات شخصی دانشجویان و پاسخ به سوالات آن‌ها درباره تقویت باورهای ثروت‌ساز اختصاص داد.

 

نخستین دوره هوش مالی
پس از پایان جلسه و در فضای زیبای بیرون کافی‌شاپ، تعدادی از دانشجویان نخستین دوره هوش مالی در مقابل دوربین از تجربیات خود در بکارگیری آموزش‌های این دوره صحبت کردند.

 

نخستین دوره هوش مالی
یکی از مهم‌ترین سوالاتی که شرکت‌کنندگان در ویدئوهای خود به آن پاسخ می‌دادند این بود که بعد از گذشت چند ماه از پایان دوره، آموزش‌هایی که طی کرده‌اند، چه تاثیری روی بهبود مدیریت مالی و ارتقاء سطح درآمد آن‌ها داشته است؟

***

درباره دوره جامع هوش مالی

در دوره جامع هوش مالی به افراد مهارت‌هایی را آموزش می‌دهیم که به کمک آن بتوانند درآمد خود را افزایش داده و از طریق سرمایه‌گذاری هدفمند در کسب و کار، درآمدهای غیرفعال ایجاد کنند. درآمدهایی که برای به دست‌آوردن آن لازم نیست، وقت و انرژی زیادی صرف کنید.
ایجاد درآمدهای غیرفعال به ما کمک می‌کند، با خیالی آسوده‌تر کسب و کارمان را توسعه دهیم و دیگر پول را از فهرست دغدغه‌های زندگی برای همیشه همیشه حذف کنیم.

برای اطلاع از آخرین مطالب و رویدادهای آموزشی و تحلیل‌ها، عبدالحکیم بایی را اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید