گزارش جلسه هیجدهم اولین دوره هوش مالی

گزارش جلسه هجدهم و پایانی نخستین دوره هوش مالی

 

جمعه 7 اردیبهشت 1397، هجدهمین و آخرین جلسه از نخستین دوره جامع هوش مالی را در تهران برگزار کردیم. بخش مهمی از محتوای این جلسه به جمع‌بندی مباحث ارائه‌شده در دوره و بررسی اشکالات شخصی و عمومی شرکت‌‌کنندگان اختصاص داشت.

در ادامه از شما دعوت می‌کنم گزارش تصویری کوتاهی از این جلسه را مشاهده کنید:

 

بیشتر سوالات شرکت‌کنندگان درباره تحلیل تکنیکال و روش‌های معاملاتی بود. در اینجا من در حال تدریس مباحث تکمیلی مبحث تحلیل تکنیکال هستم و یکی از استراتژی‌های معاملاتی را که قبلا برای دوستان معرفی ‌کرده ‌بودم را بررسی کرده و توضیح دادم که این استراتژی در بازار‌های مختلف چگونه جواب می‌دهد.

 

در ادامه آخرین بخش‌ها از بحث متقاعدسازی در فروش را به شرکت‌کنندگان آموزش دادم؛ به عزیزان گفتم که چگونه با تکنیک ارائه آسانسوری، می‌توانند مشتری را برای خرید متقاعد کنند.

 

بخشی از پرسش‌های شرکت‌کنندگان درباره روانشناسی بازارهای مالی بود. اینکه چطور بر ترس خود غلبه کرده و حجم معاملاتی خود را مدیریت کنیم. همچنین بحث حسابداری شخصی و اقتصاد خانواده از مباحثی بود که در ساعت پایانی جلسه هجدهم دوره هوش مالی درباره آن صحبت کردیم.

 

این هم تصویری از آقای علی بهرام‌پور مدرس فنون مذاکره و یکی از مدرسان دوره جامع هوش مالی در ردیف آخر کلاس؛ با آن‌که در جلسه آخر قرار نبود محتوایی ارائه کند، اما با توجه به تمام مشغله‌های کاری این روزهایش، خود را به این جلسه رساند تا در کنار دوستان باشد.

 

در پایان جلسه هم به مناسبت پایان نخستین دوره جامع هوش مالی، با یک کیک خوشمزه، جشن کوچکی برگزار کردیم. روی این کیک یکی از عکس‌های دسته‌جمعی شرکت‌کنندگان در این دوره را می‌‌بینید.

 

این هم عکس یادگاری ما در آخرین جلسه از نخستین دوره جامع هوش مالی

***

درباره دوره جامع هوش مالی

در دوره جامع هوش مالی به افراد مهارت­هایی را آموزش می­دهیم که به کمک آن بتوانند درآمد خود را افزایش داده و از طریق سرمایه­گذاری هدفمند در کسب و کار، درآمدهای غیرفعال ایجاد کنند. درآمدهایی که برای به دست­آوردن آن لازم نیست، وقت و انرژی زیادی صرف کنید.

ایجاد درآمدهای غیرفعال به ما کمک می­کند، با خیالی آسوده­تر کسب و کارمان را توسعه دهیم و دیگر پول را از فهرست دغدغه­های زندگی برای همیشه همیشه حذف کنیم.

 

برای اطلاع از آخرین مطالب و رویدادهای آموزشی و تحلیل‌ها، عبدالحکیم بایی را اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید